Друк банерів, візиток, флаєрів, магнітів

Маєте чудове бізнес починання та якісну продукцію, але не знаєте як віднайти своїх клієнтів? Прогрес дарував нам зовнішню рекламу, а замовити банер – це один із найпростіших, проте дієвих способів заявити про себе та просувати власну справу.

Переваги вуличних банерів:

  • Універсальність призначення – підійдуть для реклами товарів, анонсу відкриття магазину та будь-яких інших цілей;
  • Доступна вартість: друк банера – це один із бюджетних, недорогих різновидів реклами;
  • Варіативність розмірів: від малих полотен на фасад до великих конструкцій на перехрестях;
  • Можливість використання як зовні, так і всередині приміщень;
  • Швидкість створення – за терміновості банер виготовити можна і за день.

Використовуйте можливості широких стін житлових будинків, розміщуючи на них об’ємні банери – побутова сірість забудов замінюється на яскраві зображення, що працюють в інтересах вашої фірми. В разі ремонту крамниці доцільно інформувати перехожих про дату відкриття та новий асортимент або акції, помістивши банер на вітрині.

Замовити банер можна як для тимчасової реклами, так і постійної вивіски. Друк банера здійснюється на банерній тканині або сітці. Розрізняють литі та ламіновані банери. Перші характеризуються максимальною стійкістю, таке полотно ігнорує стихійні впливи та довготривалий час матиме ідеальний вигляд. Ламінований тип має дешевшу ціну і згодиться для менш короткострокового використання (через меншу щільність і міцність), при збереження якості рекламного зображення. Банер виготовити можна одно і двостороннім.

Ефективно застосовуються у різних сферах діяльності візитки, флаєри, магніти з логотипами фірми та основною інформацією про її діяльність. Здійснюємо друк в необмеженій кількості, а також надаємо послуги дизайнера.

Щоб максимізувати потенційну користь від використання даної реклами, варто підібрати вдалий дизайн і шрифт, оптимальний розмір та якісні матеріали для виготовлення та друку рекламної продукції.

 

Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.Залишити відповідь