Картини на полотні або тканині

Однією з новітніх модних тенденцій по оригінальному оформленню інтер’єру є друк картин на полотні. Створити неперевершений креативний дизайн допоможуть зображення, надруковані на різних тканинах, зокрема на полотні. Подібні картини можна використовувати для таких цілей:

  • створення незвичних елементів дизайну інтер’єру;
  • перенесення різних фотографій на полотно;
  • особистий або корпоративний подарунок;
  • репродукція відомих або власних творів мистецтва.

Замовити картину на полотні завжди можна в нашому інтернет-магазині.

Незвичні картини з особистих фото

Зображення членів родини, улюблених тварин, сфотографовані раніше краєвиди чи історичні пам’ятки, перенесені на полотно, оригінально прикрасять стіни вашої оселі. Завдяки таким картинам можна постійно милуватися щасливими моментами життя, зафіксованими на фото.

Для збереження єдиного стилю домашнього інтер’єру спеціалісти радять підбирати фотографії однієї тематики.

Переваги друкованих картин

Матеріал, який використовується в роботі – це високоякісне полотно з натурального льону. Міцне, еластичне, воно не деформується при натягуванні на підрамник. Завдяки сучасним методам друку зображення мають високу стійкість до дії сонячних променів, підвищеної вологи. Фарба для малюнків є безпечною для використання в місцях проживання людей. Малюнок довготривалий час не втрачає своєї яскравості.

Ми з радістю виконаємо будь-яке ваше індивідуальне замовлення. Наші спеціалісти завжди проконсультують, дадуть відповіді на всі поставлені запитання, відкоригують фотографію, допоможуть підібрати по стилю багет або підрамник, розрахують ціну картини на полотні.

Зробивши замовлення у нас, ви гарантовано отримаєте не просто картину, а справжній шедевр.

Прайс лист

Розмір Вартість
30×40 см 200 грн
40×50 см 260 грн
60×40 см 300 грн
Нестандартний розмір За домовленістю

 

Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.Залишити відповідь