Поліграфія

Постійно слідуючи вимогами часу, наша компанія озброюється найсучаснішими приладами, освоює новітні технології й у результаті – ми здатні запропонувати своїм клієнтам величезний перелік послуг в поєднанні з неодмінною якістю їх виконання.В нинішньому світі поліграфія проникла в усі можливі сфери життя і здатна працювати як з метою підняття вашого рівня комерційної успішності, так і просто прикрашаючи буденне життя яскравими виробами. Зовнішня реклама ще досі перебуває в лідерах галузі, проте від неї не відстає і друк поліграфічних та сувенірних матеріалів. Вивіски та стенди, візитки та наклейки, друк на чашках та подушках – про все це нижче більш докладно.

Білети – дозволяють запросити бажану лімітовану кількість гостей на організовувану вечірку, виставку метеликів, концерт або інший захід. Клієнт обирає потрібний йому тип і щільність картону чи паперу, в разі потреби – ми здатні захистити нашу продукцію від підробок шляхом суцільної нумерації білетів та перфорації, застосовуючи папір із водяними знаками.

Бирки – це елементи, на яких розміщуються дані рекламного або технічного характеру. У бирках наявний отвір для подальшого чіпляння на товар чи ручку від шафи, дверей і т. д. Ми займаємося виготовленням паперових та пластикових, картонних типів бирок. Окрім просування вашого лого, бирка надасть покупцеві важливу інформацію, наприклад, щодо розміру, тканини й особливостей догляду за одягом.

Брошури – невеличкі видання (не більше 48 стор.) з м’якою палітуркою та довільною формою. Надрукуємо цифровим та офсетним способом, скріпимо скобами, клеєм або пружинами. За допомогою брошур ви можете донести до потенційної аудиторії та постійних клієнтів велику кількість інформації рекламного та методичного плану – представити каталог власної продукції, описати стадії та сутність вашої діяльності.

Буклети – це двосторонні міні-видання, зазвичай на 4-8 сторінок та зігнуті «гармошкою». Буклет має достатню площу, щоб презентувати бренд фірми, надати актуальні дані про товари чи акції, та містить контакти організації, крамниці. Додатково ми також пропонуємо ламінування буклетів, тиснення, підбір дизайну.  

Візитки – неодмінний атрибут кожної компанії та ділової людини, який містить всі необхідні дані про рід діяльності та контакти. Виділяють особисті, корпоративні та бізнес-візитівки. Стосовно форми ми пропонуємо друк стандартних та квадратних, округлих і виконаних на люксовому або еко-папері візиток, надрукованих офсетним або цифровим обладнанням.

Грамоти – призначені вшанувати найкращих у своєму роді та вручаються призерам конкурсів і олімпіад, переможцям спортивних заходів, найпродуктивнішим працівникам товариства. Доступні типові та індивідуальні макети, друк кількох примірників та цілої партії.

Календарі – завдяки своїй корисності та компактності здатні перебувати з покупцями протягом року, ненав’язливо рекламуючи продукцію та послуги підприємства. Виготовляємо кишенькові та настінні примірники, перекидні та квартальні, у формі плакатів. Також кожен охочий може замовити авторський календар, використавши фото своїх близьких чи природи.

Листівки – це кольорові аркуші, часто з двостороннім друком і дивовижним та продуманим дизайном. Бувають цільові та безадресні (без чіткого образу клієнта). Значний тираж більш практично видати офсетним способом.

Меню – піклуючись про стиль та привабливість свого закладу харчування, варто озброїтися інформативним та зручним списком, зі смачними ілюстраціями та описами доступних для вживання страв. Додатково можна виготовити меню для десертів та напоїв, суші, кальянів. За об’ємом бувають каталоги брошурного типу, зі згином, «гармошкою».

Прейскуранти – довідкові видання, з наведеними цінами на певний вид товарів і послуг (будівельні, аптечні, тощо).

Наклейки – слугують допоміжним механізмом для рекламування та впізнаваності виробника, можуть здійснювати функцію контролю цілісності представленого товару та бути бонусним подарунком дітям.

Друк на Oracal – трендова технологія, в основі якої – самоклейна плівка. Бувають одно і двошарові, прозорі, матові, глянцеві, світловідбиваючі. Легко наклеюється на більшість поверхонь (вітрини, стенди, вивіски).

Плакати – зброя масового візуального ураження. Креативний дизайн, вдалий образ і фірмовий слоган, лаконічний посил, розміщуючись у людному місці здатні привабити увагу тисяч перехожих. Застосовується для анонсів, презентацій, концертів, свят.

Стікери – дешевий спосіб просування логотипу товару, який здатний триматися практично всюди: дерево, метал, скло. Доступний широкий вибір форм та дизайну, різновиду друку.

Флаєри – однобічна реклама, здатна екстремально швидко, шляхом ручної роздачі поінформувати потенційну аудиторію про акції та розпродажі магазину. Часто його власникам надаються певні знижки. Рекомендуємо глянцевий чи крейдований папір.

Цінники – мініатюрна, проте важлива річ для торгівлі. Друкуємо на картоні та самоклейкому папері, різної форми. Дизайн має містити приємні кольори, чіткий шрифт адекватного розміру.

Пластикові картки – пластинки з ПВХ, зроблені шляхом термодруку чи ембосування. Можуть містити видавлені символи та фотографії, штрих-коди. Використовуються як дисконтні (при розрахунках), рекламні, ідентифікаційні картки.

 

Сувенірна продукція

Подарунків ніколи не буває забагато, особливо якісних. Ми пропонуємо своїм клієнтам набір сувенірів для корпоративної або персональної мети. Чашки або магніти з логотипом компанії повсякчас працюють на ваш імідж, а презенти з фото коханої чи близьких стануть чудовим дарунком на будь-яке свято.

Чашкиякісні фарфор чи порцеляна в основі, прикрашаються кольоровими фото будь-якої тематики шляхом сублімації та деколювання. Вигідний спосіб просувати свій бренд або зробити пам’ятний презент.

Пазлиоригінальний підхід до подарунків, адже щоб побачити зображення, варто спершу його зібрати. Бажаний фон та конкретну кількість елементів обирає покупець, зібрані пазли можна помістити в рамку та декорувати приміщення.

Подушкиоберіть зображення для нанесення на подушку та отримайте неповторну сімейну чи романтичну атмосферу в кімнаті. Це один із нетипових і вражаючих різновидів подарунка.

Футболкидрукуйте оригінальні зображення на одязі й виділяйтеся неповторним стилем або розміщуйте торговий знак та рекламуйте свій бізнес. Малюнок виконується в кольорі та ч/б, з використанням флекс плівок.

Чохли для iPhoneдодайте барв до свого гаджета, підібравши улюблену тему для зображення на ньому – отримайте додатковий заряд позитиву та мотивації.

Брелкизробіть цю повсякденну дрібничку особливою, додавши бажаний принт або видайте своє лого та розповсюдьте на конференції чи презентації.

Магнітикивиготовлені з пластику, можуть мати різну форму. Чудовий спосіб реклами для магазинів, серія магнітів з вашими фото стане відмінним подарунком.

Подарункові коробки – картонні та ексклюзивні вироби різного формату. Можливе нанесення зображень чи тексту цифровим друком, тисненням, офсетом.

 

Широкоформатний друк

Це практичний та популярний спосіб виготовлення елементів зовнішньої та інтер’єрної реклами. Його сутність полягає в друці габаритних зображень із використанням спеціальних технічних засобів і чорнил, які характеризуються надзвичайною стійкістю до руйнівних факторів середовища.

Стенди й конструкції – пересувні стенди дозволяють розміщувати на вініловому банері необхідну вам рекламу поруч зі своїм магазином чи офісом. Це додатковий тип реклами, покликаний збільшити залучення потенційних клієнтів. Прес Волл згодиться при оформленні зали на виставках і презентаціях, на ньому розміщують інформативний або рекламний текст. Розкладні одно та двосторонні штендери встановлюються при ТРЦ, на вулицях, в місцях продажів.

Таблички – слугують інформаційними вказівками для відвідувачів та полегшують їх навігацію всередині багатоповерхових торгово-розважальних і бізнес-центрів. Використовуються як офісами, так і магазинами, державними установами (позначають відділи, управління, кабінети). До ваших послуг таблички з акрилу на прозорому пластику та на ПВХ.

Вивіски – центральний елемент зовнішньої реклами, що здійснює навігаційну функцію. Яскраве зображення, приємний дизайн та чіткий шрифт працюватимуть на залучення клієнтів до вашого закладу, інформуючи про асортимент пропонованих товарів та послуг. Найчастіше фіксуються на фасадах, містять торгові знаки, оформляються відповідно до фірмового стилю та слугують мірилом статусності. Виготовляємо вивіски переважно з ПВХ та акрилу.

Знаки – різноманітні символи, що використовуються з інформаційною та рекламною цілями. З найпоширеніших виділимо позначення на заборону для паління, доступний вай-фай, знаки евакуації, ліфту та сходів, пожежної безпеки.  

Кутки споживача – обов’язковий стенд для магазинів і бізнесменів, котрий має відображати дані стосовно ліцензій продавця, правил торгівлі окремими видами товарів, містити книгу скарг і пропозицій. Кількість кишень для документації виробляється згідно вимог замовника, як і фоновий дизайн.

Папір для лайтбоксів – пропонуємо особливий папір, здатний просвічуватися від світла неону, ламп чи світлодіодів. В результаті ви отримаєте рівномірно та яскраво освітлене рекламне полотно, здатне привабити увагу перехожих. Також виготовляємо глянцеві та матові прозорі плівки, якими оклеюється поверхня лайтбоксів.

Банерна тканинаявляє собою міцне ПВХ полотно, в середині якого поліестерова сітка. Поширена для використання у великогабаритній рекламі, має підвищену еластичність. Зображення друкуються з однієї сторони, яку в подальшу фронтально підсвічують. Виготовляємо шляхом ламінування (дешевше, але не довговічно) та лиття (якісніше, триваліша експлуатація, дорожче).

Прапорна тканинасублімаційним методом зробимо для вас барвистий прапор будь-якої ширини. Залежно від цілей використання пропонуємо основу з поліестеру (найбільш зносостійкий), нейлону (найнижчий строк експлуатації, підійде для промо-акцій), габардину (більш насичені кольори), атласу (вражаюче відблискує).

Художнє полотнодрук на холсті – це практично та стильно. Можливі різні розміри та формати – квадрат, панорама. Латексна технологія друку забезпечує фантастичну кольоропередачу та вражаючий естетичний ефект від вигляду готової картини. Для основи холста підбирається потрібний замовнику матеріал – бавовна, льон, синтетика. Полотна йдуть уже прогрунтованими, дрібно та середньозернистими, бувають як чистими, так і з контуром та ескізом.

Flex-Print: Ваші Бажання – це Наші Можливості!