Поліграфічний дизайн

Комерційний успіх розмовляє мовою реклами. Послуговуючись нею, підприємець сповіщає про власну фірму та пропоновані послуги, бажаючи знайти клієнтів, які оберуть його товар. Вірний підхід до дизайну друкованої продукції – це серцевина успішної рекламної кампанії.

Завдання друкованої реклами:

  • стимулювати потенційного покупця, прочитати ваше повідомлення;
  • мотивувати людей скористатися послугами конкретного закладу.

Невдалий дизайн може знівелювати обидві цілі, в результаті чого – ваш недочитаний флаєр опиняється в урні, клієнтів не додається, а витрати на дизайн реклами уже не повернеш.

Ми ж, дбаючи про власний імідж, забезпечуємо клієнтам виключно професійні послуги дизайнера. Концепція нашої роботи в тому, що якісний поліграфічний дизайн – це гармонійне поєднання двох складових: тексту та зображення. Розробляючи певний тип рекламної продукції, наші дизайн-макети конструюються з максимальним урахуванням бажань замовника та під його майбутнього клієнта. При цьому важливо не тільки привабити покупця, а ще й повноцінно, належним чином представити фірмовий стиль та логотип.

Наші фахівці орієнтуються у тонкощах вимог до всього різноманіття світу реклами – дизайн візиток та плакатів, буклетів і брошур та іншого. Так, наприклад, дизайн візиток характеризується більшою деталізацією (лого та адреса, контакти і т.д.) та обсягом тексту, ніж, дизайн білборду. В останньому випадку автомобілісти мають лімітований час, проїжджаючи повз афіші, тому вдалий чіткий образ – щоб привернути увагу та запам’ятатися, і мінімум тексту – щоб встигнути прочитати, це все, що треба.

Замовляйте послуги дизайнера та друк рекламних матеріалів як разово, так і для постійних промо-кампаній. Пам’ятайте, що вмілий дизайн реклами – це дієве просування вашого бренду та заслужений потік нових клієнтів.

 

Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.Залишити відповідь