Вітаємо вас на сайті Flex print!

Якісний друк – запорука успіху

Наповнити будні та свята позитивом – ось основна мета діяльності нашої фірми. Шукаєте гарний привід порадувати рідних та близьких, реалізувати прогресивні бізнес-ідеї в оригінальний спосіб? Ми допоможемо це зробити. Отож, ви знайшли правильну сторінку в Інтернеті й не розчаруєтеся. Маємо для вас більше сотні цікавих ідей – вони втілені в оригінальних принтах та якісній друкованій продукції.

Рекламні та іміджеві вироби

Потужності підприємства, що виготовляє друковану продукцію, чималі. Досить широка і сфера послуг. Зокрема, на сайті «Flex print» можна придбати сувенірні чашки, футболки з цікавими принтами, а також замовити широкоформатний друк, виготовлення унікальних товарів.

 1. Принти на чашках. Зображення наноситься на якісні керамічні чашки білого чи будь-якого іншого кольору.  Пропонуємо дизайнерські рішення: нестандартні чашки, дитячі, хамелеони, чашки з ложкою.
 2. Принти на одязі. Можливо нанести зображення на футболку, майку, толстовку. Вартість узгоджується залежно від площі зображення та кількості виробів.
 3. Принти на аксесуарах. Зробимо пам’ятними та неповторними подушки, пазли, чохли для телефонів.
 4. Різноформатний друк. Виготовляємо банери, візитки, флаєри. Наносимо рекламні зображення на брелоках, магнітах, ручках.
 5. Виготовлення зовнішньої та інтер’єрної реклами. У нас можна замовити друк на рекламні вивіски, білборди, сіті-лайти, штендери.
 6. Широкоформатний друк. Виготовляємо друковані матеріали великих розмірів.
 7. Картини на полотні. На щільному матеріалі, що завдяки фактурній поверхні нагадує художнє полотно, друкуємо картини, які прикрашатимуть житлові приміщення та офіси.  
 8. Плотерна порізка. За допомогою сучасного обладнання – плотера надруковані зображення обрізаємо чітко по контуру. Як правило, це фігурні надписи чи малюнки на самоклейкій плівці, стікери та інше.
 9. Поліграфічний дизайн. Надаємо послуги з підготовки макета до друку. Команда дизайнерів працює із замовленнями різної складності: дизайн візиток, банерів, флаєрів і т. д.

Піксель до пікселя

Створення ідеального за якістю зображення можливе за умови використання сучасної цифрової техніки. Базовий матеріал, з яким ми працюємо, це фотографії та макети, що надають замовники. Щоб готовий виріб не мав видимих недоліків, приділяємо значну увагу обробці фотоматеріалу. Якщо клієнт не має змоги опрацювати картинки самостійно, рекомендуємо звернутися до наших дизайнерів. Фахівці професійно підготують макет до друку та узгодять дизайн із замовником. Спілкуємося з клієнтами, обговорюємо деталі замовлення, як правило, за допомогою електронної пошти та телефоном. Основні вимоги:

 • фото для принтів, рекламних матеріалів повинні бути чіткими, не затемненими;
 • після друку зображення може мати більш інтенсивний колір, ніж в оригіналі макета, що варто враховувати при його підготовці;
 • текстова інформація повинна бути перевірена та узгоджена на етапі підготовки до друку, клієнт цілком відповідає за зміст і граматику наданого тексту.

Матеріалізуємо ваші задуми: шлях від замовлення до отримання товару

Замовляйте виготовлення зовнішньої та інтер’єрної реклами, друкованої продукції на сайті, вказуйте необхідну інформацію, деталізуйте замовлення. За потреби з вами працюватиме дизайнер, який із наданих ілюстрацій і текстів зробить потрібну картинку для друку. Важливо уважно узгоджувати всі деталі макета, адже після підписання до друку правки зробити не можна. Готову продукцію за потреби надсилаємо за вказаною клієнтом адресою. Оплата за послуги друку здійснюється на рахунок фірми перед виконанням замовлення.

Flex print передає яскраві барви світу, тому що ви нас на це надихаєте!