Принти на аксесуарах

Наш щоденний образ складається з безлічі дрібних деталей, завдяки яким можна втілювати свою індивідуальність. Пропонуємо вам кілька нових граней, щоб бути собою на власних умовах.

Принти на чохлах

Смартфон – неодмінний супутник сучасної людини. Чохол же покликаний захищати його від пошкоджень. Якщо вам сумно дивитися на безликий фон чохла мобільного, тоді додайте барв і стилю! Принти на чохлах покликані догодити найвибагливішим естетам та індивідуалістам, адже наявні типові малюнки подобаються не кожному. Вибір оформлення за вами: спайдермен чи Одрі Хепберн, ікони рок-музики чи поп-співачки, шедеври живопису або власне фото – купуйте собі та даруйте іншим.

Пазли на замовлення

Фото, малюнок або текст обираєте саме ви, адресуючи пазл другу, коханню, на свято або на згадку про незабутню подію. Друк на пазлах створив ще один різновид незвичного подарунка, адже:

  • пазли на замовлення – це небанальний презент для кожного та з будь-якого приводу;
  • інтрига щодо з’ясування повного тексту вітання чи фото змушує зануритися в процес збирання подарунка, підігріваючи святковий настрій;
  • пазл у рамочці залишиться на стіні чи на столі, а от листівка – не факт.

Принти на подушках

Ось ще один варіант сувеніру, якщо ви ламаєте голову, що ж обрати для подарунка на день народження або 8 Березня. Це практична та вдала ідея, здатна здивувати та приємно порадувати. Принти на подушках із обличчям близької людини створюють теплу атмосферу в кімнаті, а в разі друку ландшафту чи малюнка – це гарний спосіб урізноманітнити інтер’єр вашої спальні.

Зверніть увагу, що крім індивідуальних цілей, принти на аксесуарах – це потенційна можливість привабити нового клієнта, рекламуючи свою продукцію або друкуючи логотип фірми.

Принти на брелках

Брелокце та річ, яка постійно знаходиться в полі зору людини, яка користується ключами від дому, офісу, машини. Тому оригінальний брелок з принтом – це пам’ятна, впізнавана річ. Обирайте зображення, яке б ви хотіли бачити на брелку, а ми нанесемо його на аксесуар.

Зверніть увагу, що крім індивідуальних цілей, принти на аксесуарах – це потенційна можливість привабити нового клієнта, рекламуючи свою продукцію або друкуючи логотип фірми.

Раді обговорити з вами деталі замовлення та виконати його в найкоротший термін!

Прайс лист

Послуга Вартість
Принти на чохлах 160 грн
Пазли на замовлення 120 грн
Подушка квадрат 230 грн
Подушка серце 250 грн
Принти на брелках 25 грн

 

Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.Залишити відповідь