Принти на чашках

Найліпший час для подарунків – це просто зараз. Не варто чекати виключно якоїсь дати, створюйте приводи самі, а ще краще – даруйте без причини. Наш сервіс пропонує всім охочим вибрати в якості презенту не банальний сервіз чи безликий посуд, а оригінальну та крафтову чашку.

Наші пропозиції:

  • Звичайні білі – підійдуть перфекціоністам і прихильникам мінімалізму;
  • Кольорові дитячі чашки створені, щоб захоплювати увагу малюків;
  • Любителям класики даруйте повний набір: чашка з ложкою;
  • Особливим людям оберіть унікальні, не стандартні зображення на чашках;
  • Хамелеони – термочутливі чашки, що змінюють колір від налитого гарячого напою.

Друк на чашках не вичерпується вказаними варіантами: для бажаючих чогось особливого наявна можливість завантажити своє фото і наступного дня вже гріти руки, тримаючи скляну, фарфорову чи порцелянову персоналізовану чашку зі свіжозвареним напоєм. Тільки уявіть: можна купити чашку з принтом улюбленого героя книжки чи серіалу, коміксу та аніме, співака чи письменника, привітати написом на календарне свято чи на особисту річницю стосунків, втілити краєвид з гірського походу або власний малюнок – ідей безліч!

Зображення на чашках здійснюється шляхом деколювання та сублімації, і як результат – малюнок має бездоганну якість, незалежно від того буде це порцеляна чи матове скло. Тож купити чашку з принтом – це завжди чудовий та неповторний презент.

Не забувайте, що друк на чашках – це відмінний, а головне ненав’язливий спосіб просування власної торгової марки. Це дешева, швидка та дієва можливість підступитися до свого клієнта, розповсюджуючи свій логотип на чашках, якими люди користуватимуться вранці чи в обідню перерву, демонструючи їх друзям та колегам. Кращого способу підтримувати корпоративний дух та єдність просто не існує!

Прайс лист

Товар Вартість
Чашка стандартна біла 85 грн
Чашка кольорова 100 грн
Нестандартна з ложкою 120 грн
Мала дитяча 95 грн
Хамелеон 180 грн
Подарункова коробка 20 грн

Ви можете придбати готову продукцію у нащому магазині.

Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.Залишити відповідь