Це завжди актуальна послуга для проведення маркетингової кампанії. Високий попит пояснюється універсальним застосуванням її результатів і стабільним зростанням доходів.

Різновиди широкоформатного друку:

  • Зовнішній – застосовується при створенні носіїв для зовнішньої реклами: самоклеюча плівка, сітка, банерна тканина;
  • Інтер’єрний – сфера використання охоплює фотошпалери, плакати, полотно, постери.

У першому випадку здійснюється сольвентний друк: особливі фарби гарантують стійкість до погоди та затирання рекламного зображення до трьох років, придатні для виконання великих рекламних об’єктів, що встановлюються на відстані. Для інтер’єрного розміщення обирається екосольвентний друк – дана технологія дозволяє створити найчіткішу першокласну картинку з дрібнішими параметрами, завдяки більшій роздільній здатності.

Популярні матеріали

  • Банерна тканина – це пластичний ПВХ, скріплений ниткою з поліестеру. Друк банерів, друк білбордів здійснюється саме на банері. Зазвичай білого кольору, легкої ваги. Передбачає односторонній друк і невразливий до руйнування. Литі різновиди міцніші, їх зручно переміщувати. Мають тривалий строк використання та високу ціну. Ламінований тип замовляється під короткотривалі акції чи кампанії. Нещільність структури означає недовговічність і бюджетну ціну.
  • Самоклеюча плівка – топовий вибір для оформлення вивісок, декорації приміщень, реклами на транспорті. Види: біла й прозора, матова та глянцева. Наклейки можуть бути будь-якої форми.
  • Банерна сітка – її мінімальна щільність підходить для велетенської реклами на риштуваннях при ремонті закладу. Застосовується для сценічних декорацій, брендування вітрин, так як пропускає світло.

Потребуєте друк банерів чи друк білбордів? Для всіх типів зовнішньої реклами ідеальний вихід – це широкоформатний друк.

 

Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.Залишити відповідь