Виготовлення реклами

У сучасному жвавому та пістрявому світі необхідно бути помітним, особливо, якщо йде мова про сферу бізнесу. Ми пропонуємо спосіб успішного просування для активних та сучасних підприємців – зовнішня реклама.

Арсенал пропозицій

  • Рекламні вивіски – головний елемент магазину. Для комерційного успіху варто виготовити вивіску унікальною та яскравою, з чим справляються світлові та фігурні короби. Наявне лампове, світлодіодне та неонове освітлення. Використовуйте класичні або художні шрифти, щоб виділитися та привернути увагу клієнтів, формуйте позитивне враження вивісками з об’ємними та металевими літерами. Використовуються на фасадах або в клієнтській зоні інтер’єру магазину.
  • Білборди – конструкція з великою рекламною площею, встановлюється у людному місці та ефективно працює як із автотрафіком (особливо на перехрестях), так і з пішоходами. Чим більше точок розміщення, тим ширше залучення клієнтів. Замовляйте білборди друк, здійснюється блискавично, успіх гарантований.
  • Сіті-лайти – компактна урбаністична конструкція, розміщується в місцях інтенсивного руху або всередині будівель. Оптимальне освітлення та креативний плакат відмінно виконують рекламну функцію в режимі нон-стоп. Замовляйте сіті-лайти друк, виготовляємо в стандартних розмірах і за вимірами.
  • Спотикачі (штендери) – переносні одно- та двосторонні рекламі щити: дешевий та практичний варіант для залучення цільової аудиторії поблизу магазину.

Якщо треба виготовити вивіску або білборди друк, варто робити на якісних матеріалах. Обравши штендери та сіті-лайти друк, для перших варто друкувати на термостійкому папері, адже на відміну від захищеного склом сіті-лайта, на них впливають опади та випалювання сонцем.

Зовнішня реклама – це дієве просування власного бренду за доступними цінами.

 

Залиште, будь ласка, свій номер телефону, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.Залишити відповідь